Vánoční dárky

Aha, takže vy také sháníte vánoční dárky? 🙂 Chápeme, rok od roku je to těžší a těžší, že?
My vám ale moc rádi pomůžeme. Přichystali jsme pro vás nejen krásně vánočně zabalené dárkové poukazy na cokoliv, ale také limitované balíčky, které se tu jistě dlouho neohřejí.
Tak vybírejte!

DÁRKOVÉ POUKAZY NA COKOLIV:

“Nevím jaký balíček vybrat, zda by obdarovaný raději masáž a nebo fyzioterapii… Jsem už vážně bezradný.”

Neklesejte na mysli a vyberte dárkový poukaz na cokoliv. Standardně máme připravené krásné vánoční balíčky s poukazy v hodnotě 1 000 Kč, 3 000 Kč a 5 000 Kč. Obdarovaný má celý rok na to, aby si z naší nabídky vybral cokoliv co se mu bude líbit. Nevyhovuje Vám částka? Nevadí, umíme připravit balíček i v jiné hodnotě. A pokud na něj nechcete čekat, raději si ho objednejte na info@roseta.cz

 

 

OPRAVDU VYMAZLENÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY:

“Sháním pořádně napěchovaný dárkový balíček s masážemi a když k němu bude něco navíc, tak jedině dobře!”

Výborně, mrkněte na nabídku našich letošních vánočních balíčků. A pozor, jedná se o limitovanou edici, takže jich od jednoho druhu bude vždy jen několik. Prostě originální dárek, který jen tak někdo mít nebude. Poukazy z těchto balíčků také platí celý další rok, taže času na jejich využití bude spousta.

 

DÁRKOVÝ BALÍČEK HAWAII:

Chystáte se na dovolenou a ještě nevíte kam? Poradíme Vám… Havaj je tou správnou volbou!

Přijďte si odpočinout a uvolnit se po náročných vánočních svátcích. Masáž Lomi Lomi pochází z Havajských ostrovů, kde je po staletí používána na podporu duševního a fyzického zdraví. Jedná se o plynulou, rytmickou a velmi příjemnou masáž, jejíž účinky umocňujeme použitím kvalitních masážních olejů, vonných esencí a příjemnou hudbou.

Balíček obsahuje: Havajská masáž Lomi Lomi 80 min, vodoléčebná procedura a suchý zábal + malý “havajský” dárek.

Cena balíčku: 1 200 Kč

 

DÁRKOVÝ BALÍČEK NOŽKY JAKO V BAVLNCE:

Chcete mít nožky jako v bavlnce i v zimě? 

Thajská masáž nohou je ideálním způsobem, jak dát odpočinout Vašim nohám. Při masáži se uvolní nejen nohy, ale příjemný pocit se dostaví do celého těla.

Balíček obsahuje: Thajská masáž nohou 80 min, Lavatherm  – rašelinové prohřívací polštáře + dárek pro vaše nožky

Cena balíčku: 1 200 Kč

 

DÁRKOVÝ BALÍČEK RELAX PRO ŽENY:

Nechte své ženy pořádně si odpočinout a nechat se hýčkat!

Připravili jsme pro ně dárkový balíček s kombinací tří nejoblíbenějších masáží pro dokonalý relax a odpočinek. Tohle je vážně bomba pánové. Vaše ženy vás za to budou zbožňovat… myslíme tím ještě víc než už vás zbožňují teď.

Balíček obsahuje: Manuální lymfatická masáž 50 min, Indická masáž hlavy 50 min, Lifting obličeje 50 min, Lavatherm – rašelinové prohřívací polštáře + dárek pro chvíle pohody

Cena balíčku: 2 100 Kč

 

DÁRKOVÝ BALÍČEK RELAX PRO MUŽE

I pánové mají nárok si občas odpočinout, že dámy? A že to ten váš moc neumí? Nebojte, u nás ho to naučíme. Připravili jsme pro něj odpočinkový a relaxační balíček, při kterém zregenerují své tělo a načerpají energii.

Balíček obsahuje: masáž Tok Sen 50 min, Breussova masáž 50 min, vodoléčebná procedura a suchý zábal + malý cestovní dáreček

Cena balíčku: 1 600 Kč

 

RELAXAČNÍ PODVEČER PRO DVA

Netrávíte příliš volného času spolu ve dvou? Pak právě Vám je určena naše speciální nabídka společně strávené relaxace. Uvolníte se v rukou zkušených masérů a načerpáte síly!

Balíček obsahuje (pro každého): Lavatherm – rašelinové prohřívací polštáře, masáž dle vlastního výběru na 25 min, vodoléčebná procedura a suchý zábal, drobné občerstvení a sklenka sektu.

Cena balíčku: 1 200 Kč

 

RELAXAČNÍ PODVEČER 

Relaxovat nemusíte nutně ve dvu. Někdo si zkrátka lépe odpočine sám se sebou. 

Balíček obsahuje: masáž dle vlastního výběru 50 min, vodoléčebná procedura + suchý zábal, drobné občerstvení a sklenka sektu.

Cena balíčku: 950 Kč

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex