Aktuální provoz

Vážení klienti,

Provoz našeho centra je s ohledem na aktuální situaci v ČR omezen. Rozsah nabízených služeb jsme upravili tak, aby plně vyhovoval nařízením Vlády ČR a abychom nevystavovali naše zaměstnance ani klienty zbytečnému riziku nákazy. Hygienický režim v našich centrech byl dodatečně upraven, aby co nejvíce vyhovoval aktuálním potřebám.

Akutní obtíže?

V případě akutních obtíží vám můžeme po telefonické konzultaci nabídnout vyšetření i následnou terapii. Kontaktujte prosím naší recepci, která předá spojení na vás některému z našich odborníků. Ten s vámi vše zkonzultuje a případně hned domluví termín vaší návštěvy u nás. Pokud se k nás do centra chystáte, připravili jsme pro vás „Patero pacienta“ a prosíme vás, abyste podle něj postupovali.

  • Nosím roušku do terapie (nepoužívám šátky, šály, které jsou do terapie nevhodné)
  • Dezinfikuji si ruce po příchodu do centra
  • Přicházím bez příznaků nachlazení (rýma, kašel, horečka, ztráta chuti)
  • V uplynulých 14ti dnech mi nebyla nařízena povinná karanténa ošetřujícím lékařem, nebo hygienikem
  • V uplynulých 14ti dnech jsem vědomě nepřišel do kontaktu s osobou pozitivně testovanou na Covid 19

Online konzultace

Mnoho stavů je však možné řešit i tzv. „na dálku“, pro tyto případy je vhodná konzultace. Ta může proběhnout telefonicky či prostřednictvím videohovoru. Tyto konzultace nabízejí lékaři, fyzioterapeuti i psychologové. První konzultace probíhá obvykle v délce 25 minut a ve většině případů je možná její úhrada ze zdravotního pojištění. Během první konzultace se také s terapeutem či lékařem domluvíte na dalším postupu, kterým může být akutní terapie v našem centru či další konzultace online.

Online cvičení

Pravidelně pro vás vysíláme online cvičení s fyzioterapeutkami, které můžete sledovat na našich facebookových stránkách.

Jste naším současným pacientem?

Pokud jste naším současným pacientem a máme již třeba objednané termíny, budeme vás kontaktovat a domlouvat se vámi na dalším postupu.

Kdy se provoz vrátí do normálu?

Situace se jen velmi obtížně předvídá, chápeme ale, že je pro vás důležité mít alespoň základní představu. Pokud se situace bude vyvíjet příznivě, plánujeme postupné zahájení terapií i pro neakutní pacienty od května s objednáním od 27. dubna. Berte prosím tuto informaci jen jako náš velmi hrubý odhad a toužebné přání. Sledujte naše stránky, informace budeme postupně zpřesňovat.

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex