Skupiny pro ženy

Vážené dámy!
Téma pánevního dna je aktuální pro všechny věkové skupiny žen. Ať už je trápí bolestivá menstruace, diskomfort při sexu, inkontinence po porodu či po přechodu a nebo touží po miminku. Proto jsme pro vás opět přichystali skupinu věnovanou cvičení pánevního dna. A nejen jednu! Skupina první bude věnována hlavně vlastnímu cvičení, navazovat na ni bude skupina druhá, která vám nabídne prostor pro podporu a bezpečné sdílení. Účastnit se můžete obou nebo jen jedné z nich.

Terapie pánevního dna: Cvičení cílené na relaxaci a posílení svalů pánevního dna, při kterém se využívá též kreativní pohyb a hudba které nám umožní uvolnit se a uvědomit si plně své tělo. Propojujeme práci s tělem a s psychikou, což se při terapii pánevního dna ukazuje jako zásadní.

Ženská podpůrná skupina: Skupina nabízí podporu a verbální sdílení v bezpečném prostoru. Je zaměřena zejména na tématiku psychosomatických obtíží související s pánevní oblastí, menstruačním cyklem, těhotenstvím a sexualitou. Součástí skupinového sdílení může být práce se sny, ženskými mytologickými motivy, a rozvíjení vnímání těla.

 

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex