Načítám Akce

Základy klasické masáže a reflexní terapie

Srdečně vás zveme na kurz klasické masáže pro širokou veřejnost. Věnovat se budeme masáži zad a šíje, dolních a horních končetin, hlavy a obličeje. Osvojíte si celkový sled činností při masáži, zvládnete hlavní masérské hmaty a vytvoříte si kostru masáže, kterou můžete rozvíjet dalším studiem.
Po absolvování kurzu budete schopni udělat příjemnou, účinnou a bezpečnou masáž.
Využijte zvýhodněnou cenu při absolvování kurzu ve dvojici!

PRO KOHO:

Kurz je určen pro každého bez ohledu na předchozí zkušenosti. Maximální počet účastníků je 8.

CENA:

1 osoba: 1900 Kč
2 osoby: 3500 Kč (1 osoba již za 1 750 Kč)

NÁPLŇ KURZU:

Základy klasická masáž

Klasická masáž je široce využitelná a univerzální technika, která tvoří základ „západního směru“ masáží. Vyučovaná podoba klasické masáže je sestavena tak, aby účinně propracovala hlavní svalové skupiny a přitom byla přiměřeně jednoduchá na zapamatování.

Základy reflexní terapie

Reflexní terapie je velice příjemná a účinná technika. Působí preventivně, léčebně i diagnosticky. Zaměříme se na pochopení principů a rozlišení hlavních reflexních plošek na chodidlech.

Nezbytná teorie

Povíme si o nejdůležitějších kontraindikacích a seznámíme se s masážními přípravky a pomůckami.

Pracovní návyky maséra

Budeme se věnovat práci s vlastním tělem, správným postojům, rozcvičení před masáží a ochraně vlastního zdraví. Masáž tak bude příjemná a přínosná pro masírovaného i maséra.

Příprava prostředí pro masáž

Vyzkoušíme si přípravu místnosti, míchání masážních a aromatických olejů a komunikaci s masírovaným.

JAK PROBÍHÁ VÝUKA:

Výuka je intenzivní, zaměřená na kvalitní zvládnutí základů. Každou část masáže nejprve lektor ukáže na figurantovi. Poté masírujete vy. Lektor vás vede po jednotlivých technikách, případně dovysvětlí a odpoví na dotazy. V rolích masérů a masírovaných se střídáte. Masírovat budeme na masérském lehátku.

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex