Načítám Akce

Základy klasické masáže a reflexní terapie

Po delší odmlce vám opět přinášíme kurz základů klasické masáže pro širokou veřejnost. Kurzem vás provede zkušený lektor a masér našeho centra Mgr. Miroslav Vojtek. Předchozí zkušenosti nejsou nutné.
Na kurzu se seznámíte se základní podobou klasické masáže celého těla a jednoduchou sestavou reflexní terapie chodidel. Osvojíte si celkový sled činností při masáži, zvládnete hlavní masérské hmaty a vytvoříte si kostru masáže, kterou můžete rozvíjet dalším studiem. Po absolvování kurzu budete schopni udělat příjemnou, účinnou a bezpečnou masáž.
Výuka je zaměřená na kvalitní zvládnutí základů. Každou část masáže nejprve ukážu na figurantovi, poté masírujete vy. Vedu vás po jednotlivých technikách, případně dovysvětlím a odpovím na dotazy. V rolích masérů a masírovaných se střídáte, můžete si vyzkoušet i více masážních partnerů. Masírovat budeme na masérském lehátku.

Náplň kurzu:

  • klasická masáž celého těla – vyučovaná podoba klasické masáže je sestavena tak, aby účinně propracovala hlavní svalové skupiny a přitom byla jednoduchá na zapamatování. Jde o univerzální, široce použitelnou techniku.
  • reflexní terapie chodidel – příjemná a účinná technika. Působí preventivně, léčebně i diagnosticky. Zaměříme se na pochopení principů a rozlišení hlavních reflexních plošek na chodidlech.
  • nezbytná teorie – povíme si o nejdůležitějších kontraindikacích a seznámíme se s masážními přípravky a pomůckami.
  • pracovní návyky maséra – naučíme se, jak se před masáží rozcvičit, jak při masírování stát a jak se pohybovat aby byla masáž příjemná a přínosná pro masírovaného i maséra.
  • příprava prostředí pro masáž – Vyzkoušíme si přípravu místnosti, míchání masážních a aromatických olejů a komunikaci s masírovaným.

Pro koho je kurz určen:

Kurz je určen pro páry i jednotlivce. Předchozí masérské zkušenosti nejsou nutné. Maximální počet účastníků je 8.

Cena:

2 500 Kč/ 1 osoba
4 500 Kč/ 2 osoby (1 osoba 2 250 Kč)

Termín:

16.-17.1.2021 (sobota 10-18, neděle 9-16)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex