Načítám Akce

Neurovaskulární uvolnění

Naše těla jsou organizována tak, aby poskytla maximální ochranu nervově-cévním pletením. Tento fakt nám umožňuje nový pohled na organizaci myofasciálních linií, které jsme studovali v předešlých webinářích.
V našem webináři vás seznámíme se strategiemi, které vám umožní pracovat s uvolněním nervově-cévních svazků na vlastním těle, ale i u vašich klientů. Využijeme jemné manuální kontakty a pohyb klientů nebo náš vlastní k reorganizaci a jemnému protažení tkání kolem NC svazků. Během kurzu zažijete pocit vzpřímení a zároveň příjemného uzemnění těla, pocit centrace a zlepšeného vyladění měkkých tkání. Pokud vyučujete pohyb, stanou se nové techniky součástí Vašeho repertoáru během výuky.
K účasti na online kurzu potřebujete počítač, tablet či telefon s připojením k internetu. Potvrzení o absolvování kurzu obdržíte elektronicky.

Co se v našem webináři naučíte?

  • Základy nervové a cévní anatomie, jako podklad pro manuální ovlivnění.
  • Autoterapeutické a terapeutické techniky pro ovlivnění NC svazků, které lze použít i pro vzdálené poradenství přes internet.
  • Ať už manuální terapeuté, nebo učitelé pohybu, budou mít užitek z kombinace vědomé pozornosti, malého úsilí a anatomické znalosti, které nám společně poslouží k lepší strukturální integraci.
Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex