Načítám Akce

Nacházení zdrojů v těle a v pohybu

Workshop se s ohledem na aktuální epidemiologická pravidla uskuteční sice v omezeném počtu, ale uskuteční. Proto neváhejte a rezervujte si svůj termín. Počítejte však se zvýšenými hygienickými opatřeními – je třeba mít na obličeji po celou dobu roušku.
Přijďte se po náročném pracovním týdnu, kdy jste vydávali síly ve prospěch druhých, přeladit na sebe a na své vlastní zdroje pomocí kreativního pohybu. Ve škále pohybu od klidu či minimalistických gest až po velký rozsah si každý může najít to, co právě nyní potřebuje.
V tradiční medicíně a moderní společnosti je tělo někdy vnímáno jako objekt, zdroj obtíží, něco, co je třeba „opravovat“ či přemáhat. Tento workshop má za cíl představit tělo jako možný zdroj pozitivních zážitků, síly a kreativity. V pohybu, gestech či v klidu se můžeme potkat s moudrostí těla, nalézt skryté zajímavé otázky a odpovědi a naučit se vnímat tělo jako zdroj inspirace a pomoci; a využít tuto schopnost v náročných úkolech každodenní rutiny.
Workshop je speciálně zacílen na náročné profese s intenzivním mezilidským kontaktem – lékaře, zdravotníky, psychology, ale i pro laické zájemce.
Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex