Prodej videa

Jsme moc rádi, že jste se rozhodli koupit si naše první video Funkčního cvičení s Mgr. Terezou Mrázkovou. Vzniklo v době. Kdy individuální terapie probíhaly minimálně a my měli čas věnovat se také jiným aktivitám včetně společného live cvičení na Facebooku (tam si mimochodem můžete prohlédnout celou sérii cvičení s fyzioterapeutkami)
Jedná se o úvodní video třídílného cyklu, který vám postupně nabídneme.

 

Cvičení je určeno pro muže a ženy produktivního věku, kteří pociťují, že pracovní a jiné vytížení se začíná podepisovat na jejich zdraví. Cvičení je prováděné v pomalém, plynulém rytmu s účelem uvolnění, protažení i posílení těla a zlepšení stability s využitím imaginace. Cílem cvičení je také si aktivně odpočinout a získat novou energii. Zaměřené je zejména na prevenci bolestí pohybového aparátu, zlepšení držení těla a podporu celkové tělesné i duševní rovnováhy a pohody.

Pro koupi videa vyplňte prosím následující objednávku.

Video získáte v online podobě určené pro vaši vlastní potřebu. Další šíření není možné a velmi vás prosíme o to, abyste tak nečinili. Rozhodli jsme se vám video zpřístupnit nejjednodušším možným způsobem. Věříme, že to uvítáte a zakoupením videa nás podpoříte v další činnosti. Máme natočená další dvě videa, která vám nabídneme později. Usilovně pracujeme také na tom, abychom vám video mohli nabídnout také ve fyzické podobě. Chystáme pro vás skvělé balíčky, ve kterých kromě videa získáte i něco navíc!

Po vyplnění objednávky prosím uhraďte částku převodem na účet. Poté vám bude e-mailem zaslán odkaz na video. (platební údaje naleznete v objednacím formuláři)

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex