MUDr. Lucie Wohlová

Rehabilitační lékařka

1. lékařskou fakultu UK ukončila r. 1995 s vyznamenáním. V letech 1995-2010 pracovala jako interní lékařka ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, působila též v ambulanci bolesti a ambulanci hojení ran. V r. 2008 složila zkoušku z interního lékařství /interní kmen/.

V letech 2011-2012 pracovala jako rehabilitační lékařka na Rehabilitační klinice Malvazinky, kde působila též jako konziliář na Oddělení dlouhodobé intenzivní péče /DIP/, od září 2012 pracuje jako rehabilitační lékařka na Klinice rehabilitace a tělovýchovného lékařství Fakultní nemocnice Motol pod odborným vedením prof. PaedDr. Koláře. V Centru komplexní péče Roseta pracuje od března 2013

Absolvovala kurzy Manuální a myoskeletální medicína, Fyzikální terapie, Stabilizace páteře, Kineziotaping, Škola zad, Léčba bolesti, Kinezioterapie, Dynamická neuromuskulární stabilizace dle Koláře. Účastnila se klinických seminářů prof. MUDr. Lewita a as. MUDr. Vacka, PhD.

Provádí komplexní lékařské vyšetření pacientů a jejich léčbu, mobilizační výkony, terapeutické obstřiky, edukaci ohledně autoterapie, doporučení vhodných pohybových aktivit, posouzení vlivu interních onemocnění. Předepisuje kompenzační pomůcky, analgetickou terapii. Ordinuje fyzioterapii, vodoléčebné procedury, fyzikální terapii, psychoterapii, doplňující zobrazovací metody a dle potřeby doporučuje vyšetření specialisty jiných odborností.

Jazykově je vybavena angličtinou na středně pokročilé úrovni.