Centrum komplexní péče Roseta s.r.o.

V období od 4.8.2021 do 31.3.2022 působíme na adrese:
Želetavská 1449/9
140 00 Praha 4

Sídlo:

Nezamyslova 1712/13a
128 00 Praha 2
IČ: 26457377
Nejsme plátci DPH

Doprava a parkování

Veřejná doprava
Zastávka Brumlovka nebo Vyskočilova, jedna nebo dvě stanice autobusem č. 118, 170, 124 ze stanice metra C –Budějovická. Odtud dvě minuty chůze.
Zastávka Jemnická, autobusem č. 124, 139, 150, 196. Odtud tři minuty chůze.

Kyvadlová doprava (zdarma)
Autobusy a zastávky jsou označeny logem BB Centra – linky BB1 a BB2 (linka BB2 dočasně mimo provoz). Výstupní stanice pro nejsnazší dostupnost CKP Roseta je stanice Brumlovka a stanice Filadelfie. V provozu pouze ve všední dny od 7 do 18 hodin (v pátek do 17 hodin). Autobusy jezdí od metra C Budějovická.

Pěšky
9 min. od metra C – Budějovická

Parkování
Veřejné placené parkoviště ulice Želetavská: 50 Kč/ hodina, platba cash
Podzemní placené parkoviště budova Filadelfie (ulice Želetavská): 50 Kč/ hodina, platba cash+ karta
Podzemní placené parkoviště budova G (ulice Baarova): 50 Kč/ hodina, platba cash+ karta
Modré zóny v okolních ulicích

Akceptované platby

Hotovost, platba kartou (Visa, Master Card), platba převodem (na základě vystavené faktury).K úhradě je možné využít následující poukázky a systémy: Sodexo (Flexi Pass, Vital Pass, Dárkový Pass), CADHOC, UNIŠEK, UNIŠEK +, Ticket Multi, Ticket Medica, BenefitPlus. Naleznete nás i na cafeteriích Moje Benefity, Benefity.cz, Benefit Plus a Gallery Beta.

Nakládání s osobními údaji

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy.

Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Pokud své osobní údaje lékaři neposkytnete v rozsahu nezbytném pro výkon jeho povinností, nemá povinnost Vás ošetřit.

Odpovědnou osobou, na kterou se můžete obracet, je manažer provozu, případně pracovníci recepce.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex