Kariéra v CKP

Chcete se stát součástí našeho týmu? Aktuálně hledáme zájemce na níže uvedené pozice!

Pracovník fyzikální terapie

Hledáme kolegu nebo kolegyni na post pracovníka na fyzikální terapii. Tedy někoho, koho zajímá fyzikální terapie a chtěl by se na tomto poli realizovat.
Náš nový kolega může být fyzioterapeut či zdravotník s kurzem fyzikální terapie Bude vykonávat elektroléčbu, magnetoterapii, laserterapii, vodoléčbu a ultrazvuk.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání se. Rozsah úvazku je na dohodě, jsme připraveni nabídnout i plný úvazek. Zájemci prosím pište na e-mail bartosova@roseta.cz (PhDr. Miroslava Bartošová) a nezapomeňte přiložit životopis a motivační dopis.

Recepční a administrativní podpora

Pro práci Centru komplexní péče Roseta hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici RECEPČNÍ/ ADMINISTRATIVNÍ PODPORA.

Protože chceme, aby nám tým šlapal, hledáme někoho opravdu speciálního, kdo tu s námi bude rád.
Zájemkyně a zájemci nechť zašlou svůj aktuální životopis na bartosova@roseta.cz.

Co u nás budeš dělat?
– Významnou součástí tvé práce bude práce na recepci, kde se budeš starat o nesmírně důležitý první kontakt s klienty, o které budeš pečovat i při návštěvách dalších.
– Zároveň budeš poskytovat administrativní podporu našemu týmu lékařů, fyzioterapeutů, psychologů a dalších terapeutů

Jaká je naše ideální kolegyně nebo kolega?
– Hledáme kolegyni či kolegu jakéhokoliv věku, který rád pracuje s lidmi a mezi lidmi a taková práce ho nabíjí energií spíše než aby mu energii brala.
– Vzdělání SŠ, VOŠ či VŠ
– Tvé jednání musí být reprezentativní, příjemné a vstřícné, nehledáme uťápnutou šedou myšku, která se bude bát promluvit 🙂
– Ráda/a hledáš způsoby jak to půjde než abys hledal/a důvody proč to nejde?
– Máš zmáknutý time management a umíš se správně rozhodovat co udělat hned a co chvíli počká?
– Jsme inovátoři a rádi ladíme způsoby jak věci děláme, proto hledáme někoho, kdo se nebojí změn a rád se do nich zapojí.
– Rozumíš si s počítačem? Předpokládáme uživatelskou znalost běžných kancelářských aplikací, zbytek tě naučíme.
– Co třeba také využiješ? Angličtinu, umění připravit skvělou kávu (či upéct lahodnou bábovku :-)), pečovat o květiny, organizační schopnosti při koordinaci kurzů…

A co ti nabídneme?
– Práci na částečný či plný úvazek, práci na pracovní smlouvu (při menším úvazku možná také DPP)
– Férové finanční ohodnocení dle velikosti úvazku + bonusy. Příplatky za práci nad rámec tvého zařazení (třeba koordinace kurzů, pokud budeš chtít).
– Produktové zvýhodnění (lékařská péče, fyzioterapie, masáže, atd..)
– Podpora vzdělávání – máme vlastní interní vzdělávací systém, ale nabídneme Ti i finanční podporu na externí vzdělávání + placené volno na vzdělávání. Znáš Supervize či Intervize? U nás si je vyzkoušíš 🙂
– Vstřícné prostředí s fajn kolegy

Fyzioterapeut

Pro naše centrum hledáme flexibilního fyzioterapeuta či fyzioterapeutku na doplnění zbývajících časů v našem rozpisu. Na rozpisu hodin se budeme domlouvat vždy měsíc předem dle našich provozních a vašich časových možností.

Nabídka je vhodná pro studenty, kteří chtějí získat praxi v zavedeném zdravotnickém zařízení.

Nabídka je vhodná i pro maminky či tatínky na rodičovské dovolené, kteří nechtějí vypadnout z oboru, ale nemají zatím možnost začít pracovat na větší úvazek.

Nabízíme práci v zavedeném ambulantním zdravotnickém zařízení, práci v týmu (fyzio, lékař, psycholog), podporu dalšího profesního vzdělávání, možnost supervizí, intervizí, interních seminářů zdarma.

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na bartosova@roseta.cz

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex