Hledáme fyzioterapeuty!

Chcete pracovat v našem týmu? Aktuálně hledáme zájemce na pozici fyzioterapeuta a pracovníka na fyzikální terapii.

FYZIOTERAPEUT:

Pro naše centrum hledáme zkušeného fyzioterapeuta či fyzioterapeutku (praxe minimálně 5 let). Možno i na částečný úvazek. Nástup od 11/2018.
Nabízíme práci v zavedeném ambulantním zdravotnickém zařízení, práci v týmu (fyzio, lékař, psycholog), podporu dalšího profesního vzdělávání, možnost supervizí, intervizí.

Nemáte požadovanou délku praxe, ale opravdu stojíte o práci právě u nás? Zkuste nás oslovit!

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na bartosova@roseta.cz

 

PRACOVNÍK NA FYZIKÁLNÍ TERAPII:

Hledáme kolegu nebo kolegyni na post pracovníka na fyzikální terapii. Tedy někoho, koho zajímá fyzikální terapie a chtěl by se na tomto poli realizovat.
Náš nový kolega může být fyzioterapeut či zdravotník s kurzem fyzikální terapie Bude vykonávat elektroléčbu, magnetoterapii, laserterapii, vodoléčbu a ultrazvuk.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání se. Nabízíme též možnost kariérního postupu na pozici vedoucího fyzikální terapie.
Zájemci prosím pište na e-mail bartosova@roseta.cz (PhDr. Miroslava Bartošová) a nezapomeňte přiložit životopis a motivační dopis.

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex