Cvičíme online

Protože okolnosti běžnému společnému cvičení příliš nepřejí, rozhodli jsme se cvičit online a budeme moc rádi, když se k nám přidáte!!!

Cvičení plánujeme ze dne na den a aktuální termín se dozvíte vždy zde a na našem Facebooku, kde také cvičení bude probíhat (https://www.facebook.com/ckproseta)

Ptali jste se, zda nás můžete nějak podpořit. Pokud chcete naši práci podpořit, můžete nám poslat libovolný příspěvek na 262320952/0300 a do zprávy pro příjemce nám písněte nějaký pěkný pozdrav 😊

Také jste se ptali, zda třeba nebude naše cvičení někdy k dispozici jako ucelený komplet lekcí. Moc rádi bychom pro vás cvičení nějak lépe natočili. A určitě to máme v plánu. A mimo jiné – na Funkční cvičení s Mgr. Terezou Mrázkovou se můžete přihlásit jak v CKP Roseta, tak i v CKP Dobřichovice, kde pravidelně probíhají (jen musíme ještě chvilku počkat, než se zase budeme moct scházet v počtu větším než 2 😊 )

 

Copyright © 2018 Centrum komplexní péče Roseta s.r.o. Nezamyslova 1712/13a 128 00 Praha 2 Česká Republika All rights reserved
Created by Cortex